Actueel weer Texel
Laatste update: 2026-04-28 om 14:40 uur
| Temperatuur | 13.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 33.7 km/u uit NO |
| Windkracht | 5 bft - Vrij krachtig |
| Barometer | 1026.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 40.7 km/u om 12:20 u |
| Minimum temp. | 7.8 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 13.3 °C om 14:35 u |
| Windchill | 12.5 °C |
| Hitte index | 12.5 °C |
| Dauwpunt | 7.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 69.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:12 u |
| Zon onder | 21:03 u |